Marsa Alam

 VIDEO   

Potápanie: Korytnačky
Potápanie: Koraly
Potápanie: Žraloky
Potápanie: Delfíny
Potápanie: Lamantíny
Potápanie: Elphinstone
Hotely
Oblasť, okolie
 

 KORALOVÉ ÚTESY   

Celá línia egyptského pobrežia je popretkávaná koralovými útesmi nesmiernej prírodnej hodnoty, ktoré tvoria neobyčajné miesto objavovania krás podmorského sveta. Tu si spomenieme významné koralové útesy v okolí Marsa Alam. - viac
 
náboženské stavby Marsa Alam
 

 MIESTA V OKOLÍ   

Nezostávajme len pri Marsa Alam. Trochu sa pozrieme aj na mestečko El Quseir alebo Port Ghalib. Obe sa nachádzajú severnejšie od strediska Marsa Alam a obe sú niečím zaujímavé. Prípadne dlhšie smerom na západ nájdete aj známe nálezisko Luxor.

 

 

Potápanie v Marsa Alam
 
 RADY NÁVŠTEVNÍKOM

Niekoľko krátkych ale stručných, jasných a dôležitých informácií na jednom mieste predstavia Marsu Alam z hľadiska turistického. Informácie, ktoré ocenia neskúsení turisti predstavujú súhrn základných vlastností, pokynov a faktov. Mnohé z nich sú platné skôr pre celý Egypt a ne len oblasť okolia Marsa Alam. - viac  

 
 REKLAMÝ PRIESTOR
 
 PARTNER STRÁNOK

Cestovanie.biz server o cestovaní
TIP: Recenze a fotky Marsa Alam

Ďalší partneri a cestovné kancelárie >>>

 

 

 hotel AKASSIA RESORT - MARSA ALAM   

Akassia Hotel

Akassia hotel *****
Akassia hotel je zaujímavý svojou vysokou úrovňou ponúkaných služieb. Dokonca má svoju stálu klientelu, ktorá sa tam rada vráti a nepotrebuje riskovať s iným hotelom, aj keď v podstate v žiadnom z nich nehrozia nejaké zásadné problémy. Priamo v areáli sa tiež nachádza aqua park, ktorý je zo spomenutých hotelov zatiaľ najväčší. Hotel je vhodný pre deti, pre mladých, aj pre tých, ktorý prichádzajú za oddychom, ale má tiež bezbariérový prístup po hotelovej budove a areáli.

Zariadenie hotela:
Hala s recepciou disponuje internetovým pripojením za poplatok, s reštauráciou ako aj ďalšími tematickými a lá carte reštauráciami. Nechýba výber z niekoľkých barov, sú tu bazény aj s detským bazénom a vírivka.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba umožňuje ubytovať dve dospelé osoby, prípadne prístelku. Alebo dvoch dospelých a dve deti. Izbám nechýba klimatizácia a sociálne zariadenie spolu s trezorom, satelitným TV a minibarom s každý deň dopĺňanou vodou. Za príplatok je možné zakúpiť väčšie rodinné izby.

Zábava a šport:
O zábavu sa v hoteli starajú animačné tímy, ako aj o večerné programy. Zo športových vymožeností nájdeme stolný tenis, šípky, bocciu alebo tenisové kurty. Z platených atrakcií treba spomenúť vodné športy, wellnes ako sauna a masáže s relaxačným centrom a tureckými kúpeľami, ďalej potápanie a biliard.

Stravovanie:
All inclusive: Klasické stravovanie all inclusive zahŕňa výber jedál z bufetových stolov počas ich podávania. Počas dňa v trvaní od hodiny 10:00 do 24:00 je možné využívať možnosť nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Počas dňa je k dispozícií ľahké občerstvenie, zmrzlina, káva a podobne.

Akassia Hotel
Akassia Hotel
Akassia Hotel
Akassia Hotel
Akassia Hotel
 

 

 EGYPT a MARSA ALAM
Všetky práva vyhradené © 2010 MARSAALAM.eu - CESTOVANIE.biz  - kontakt: marsaalam*cestovanie.biz - osobné údaje
Zakazuje sa akákoľvek ďalšia reprodukcia a kopírovanie obsahu, linkovanie na súbory a iné poškodzovanie autorských práv. Akékoľvek iné využitie obsah okrem informovanosti pre vlastné použitie a akúkoľvek ďalšiu distribúciu, sa zakazuje. All right reserved, all uses of published materials are prohibited. Any next distributions and reproduction of any materials without knowledge and agrees of authors is prohibited. Práca a snaha na tejto stránke je venovaná Lukezke.