Marsa Alam

 VIDEO   

Potápanie: Korytnačky
Potápanie: Koraly
Potápanie: Žraloky
Potápanie: Delfíny
Potápanie: Lamantíny
Potápanie: Elphinstone
Hotely
Oblasť, okolie
 

 KORALOVÉ ÚTESY   

Celá línia egyptského pobrežia je popretkávaná koralovými útesmi nesmiernej prírodnej hodnoty, ktoré tvoria neobyčajné miesto objavovania krás podmorského sveta. Tu si spomenieme významné koralové útesy v okolí Marsa Alam. - viac
 
náboženské stavby Marsa Alam
 

 MIESTA V OKOLÍ   

Nezostávajme len pri Marsa Alam. Trochu sa pozrieme aj na mestečko El Quseir alebo Port Ghalib. Obe sa nachádzajú severnejšie od strediska Marsa Alam a obe sú niečím zaujímavé. Prípadne dlhšie smerom na západ nájdete aj známe nálezisko Luxor.

 

 

Potápanie v Marsa Alam
 
 RADY NÁVŠTEVNÍKOM

Niekoľko krátkych ale stručných, jasných a dôležitých informácií na jednom mieste predstavia Marsu Alam z hľadiska turistického. Informácie, ktoré ocenia neskúsení turisti predstavujú súhrn základných vlastností, pokynov a faktov. Mnohé z nich sú platné skôr pre celý Egypt a ne len oblasť okolia Marsa Alam. - viac  

 
 REKLAMÝ PRIESTOR
 
 PARTNER STRÁNOK

Cestovanie.biz server o cestovaní
TIP: Recenze a fotky Marsa Alam

Ďalší partneri a cestovné kancelárie >>>

 

 

 hotel BRAYKA BAY HOTEL - MARSA ALAM   

Brayka Bay hotel

Brayka Bay Hotel *****

oblasť: Priama v Marsa Alam

Hotel ideálny pre potápačov, priamo ponúka možnosti pre potápanie, pretože v blízkosti hotela sú útesy. Nechýba však ani pekná piesková dlhá pláž priamo pri hoteli. Centrum Marsa Alam je od hotela vzdialené 17 km a od letiska je hotel vzdialený 45 km.

Zariadenie hotela:
460 izieb sa nachádza v hlavnej budove a niekoľko aj v budovách v blízkosti. Na recepcii hotela je možné využiť trezor, internetový kútik alebo reštauráciu. Nachádzajú sa tu aj iné reštaurácie, obchody a bary. Konferenčná miestnosť disponuje miestami pre 200 ľudí. Bazén so sladkou vodou a barom. Ležadlá slnečníky a osušky sú zdarma. Pre deti je tu samostatný bazén a detské ihrisko. Detská postieľka je zdarma pre deti do 2 rokov. Je potrebné ju vyžiadať pri objednaní zájazdu.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby majú bočný výhľad na more, klimatizáciu, minibar. Ďalej televíziu, telefón a balkón alebo terasu, ďalej sprchový kút alebo vaňu. Okrem týchto izieb je aj niekoľko väčších, bližšie k moru, alebo suitov. O možnostiach ubytovania jednoznačne je nutné sa informovať priamo na recepcii alebo pri objednávke v cestovnej kancelárii.

Zábava:
Hotel má vlastné animácie a večerné programy na pobavenie hostí. Nechýba ani diskotéka a športové aktivity ako aerobik, volejbal, biliard, bocce, fitness miestnosť alebo aj kurty v ktorých sa platí len osvetlenie. Nachádzasa tu potápačské centrum, ktoré sa platí, rovnako tak jazda na koni. Služby Wellness pozostávajú zo salónu, parného kúpeľa, masáží, sauny a vírivky.

Stravovanie:
All inclusive: najmenej tri jedlá sú podávané formou bufetových stolov. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícií v hodinách. 10:00 do 24:00. Snack od 10:30 do 12:30. Káva, alebo čaj je od 16:00 do18:00.

Brayka Bay hotel
Brayka Bay hotel
Brayka Bay hotel
 

 

 EGYPT a MARSA ALAM
Všetky práva vyhradené © 2010 MARSAALAM.eu - CESTOVANIE.biz  - kontakt: marsaalam*cestovanie.biz - osobné údaje
Zakazuje sa akákoľvek ďalšia reprodukcia a kopírovanie obsahu, linkovanie na súbory a iné poškodzovanie autorských práv. Akékoľvek iné využitie obsah okrem informovanosti pre vlastné použitie a akúkoľvek ďalšiu distribúciu, sa zakazuje. All right reserved, all uses of published materials are prohibited. Any next distributions and reproduction of any materials without knowledge and agrees of authors is prohibited. Práca a snaha na tejto stránke je venovaná Lukezke.