Marsa Alam

 VIDEO   

Potápanie: Korytnačky
Potápanie: Koraly
Potápanie: Žraloky
Potápanie: Delfíny
Potápanie: Lamantíny
Potápanie: Elphinstone
Hotely
Oblasť, okolie
 

 KORALOVÉ ÚTESY   

Celá línia egyptského pobrežia je popretkávaná koralovými útesmi nesmiernej prírodnej hodnoty, ktoré tvoria neobyčajné miesto objavovania krás podmorského sveta. Tu si spomenieme významné koralové útesy v okolí Marsa Alam. - viac
 
náboženské stavby Marsa Alam
 

 MIESTA V OKOLÍ   

Nezostávajme len pri Marsa Alam. Trochu sa pozrieme aj na mestečko El Quseir alebo Port Ghalib. Obe sa nachádzajú severnejšie od strediska Marsa Alam a obe sú niečím zaujímavé. Prípadne dlhšie smerom na západ nájdete aj známe nálezisko Luxor.

 

 

Potápanie v Marsa Alam
 
 RADY NÁVŠTEVNÍKOM

Niekoľko krátkych ale stručných, jasných a dôležitých informácií na jednom mieste predstavia Marsu Alam z hľadiska turistického. Informácie, ktoré ocenia neskúsení turisti predstavujú súhrn základných vlastností, pokynov a faktov. Mnohé z nich sú platné skôr pre celý Egypt a ne len oblasť okolia Marsa Alam. - viac  

 
 REKLAMÝ PRIESTOR
 
 PARTNER STRÁNOK

Cestovanie.biz server o cestovaní
TIP: Recenze a fotky Marsa Alam

Ďalší partneri a cestovné kancelárie >>>

 

 

 hotel FANTASIA RESORT - MARSA ALAM   

Fantasia Resort

Fantasia Resort ****

Hotel býva často pomenovaý aj ako Fantazia rezort. Ide o nový hotel s hlavnou budovou a ďalších budov v jej blízkosti. Hotel má vlastnú viac ako pol kilometrovú dlhú pláž. Prístup do mora je pritom cez mólo, alebo cez koraly. Preto je odporúčaná obuv do vody. Od letiska je vzdialený asi 85 kilometrov.

Zariadenie hotela:
Vstupná hala s recepciou disponuje internetovou miestnosťou, lobby barom ale Wifi internet je po celom hoteli za poplatok. V hoteli je lekár a pri recepcii je aj reštaurácia a aj talianska a lá carte reštaurácia.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba umožňuje ubytovať dve dospelé osoby, prípadne prístelku. Alebo dvoch dospelých a dve deti. Izbám nechýba klimatizácia a sociálne zariadenie spolu s trezorom, satelitným TV a minibarom s každý deň dopĺňanou vodou.

Zábava:
O zábavu sa starajú animačné tímy, plážový volejbal a za poplatok je stolný tenis, biliard, fitness miestnosť. Z wellness služieb sú k dispozícií sauna, masáže a zo športových vymožeností je za poplatok potápačské centrum a vodné športy.

Stravovanie:
All inclusive pozostáva z hlavných jedál podávaných formou bufetu. Celkovo je All inclusive v čase od 10:00 do 23:00 a týka sa neobmedzeného čerpania nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov miestnej výroby.

Fantasia Resort
Fantasia Resort
Fantasia Resort
 

 

 EGYPT a MARSA ALAM
Všetky práva vyhradené © 2010 MARSAALAM.eu - CESTOVANIE.biz  - kontakt: marsaalam*cestovanie.biz - osobné údaje
Zakazuje sa akákoľvek ďalšia reprodukcia a kopírovanie obsahu, linkovanie na súbory a iné poškodzovanie autorských práv. Akékoľvek iné využitie obsah okrem informovanosti pre vlastné použitie a akúkoľvek ďalšiu distribúciu, sa zakazuje. All right reserved, all uses of published materials are prohibited. Any next distributions and reproduction of any materials without knowledge and agrees of authors is prohibited. Práca a snaha na tejto stránke je venovaná Lukezke.