Marsa Alam

 VIDEO   

Potápanie: Korytnačky
Potápanie: Koraly
Potápanie: Žraloky
Potápanie: Delfíny
Potápanie: Lamantíny
Potápanie: Elphinstone
Hotely
Oblasť, okolie
 

 KORALOVÉ ÚTESY   

Celá línia egyptského pobrežia je popretkávaná koralovými útesmi nesmiernej prírodnej hodnoty, ktoré tvoria neobyčajné miesto objavovania krás podmorského sveta. Tu si spomenieme významné koralové útesy v okolí Marsa Alam. - viac
 
náboženské stavby Marsa Alam
 

 MIESTA V OKOLÍ   

Nezostávajme len pri Marsa Alam. Trochu sa pozrieme aj na mestečko El Quseir alebo Port Ghalib. Obe sa nachádzajú severnejšie od strediska Marsa Alam a obe sú niečím zaujímavé. Prípadne dlhšie smerom na západ nájdete aj známe nálezisko Luxor.

 

 

Potápanie v Marsa Alam
 
 RADY NÁVŠTEVNÍKOM

Niekoľko krátkych ale stručných, jasných a dôležitých informácií na jednom mieste predstavia Marsu Alam z hľadiska turistického. Informácie, ktoré ocenia neskúsení turisti predstavujú súhrn základných vlastností, pokynov a faktov. Mnohé z nich sú platné skôr pre celý Egypt a ne len oblasť okolia Marsa Alam. - viac  

 
 REKLAMÝ PRIESTOR
 
 PARTNER STRÁNOK

Cestovanie.biz server o cestovaní
TIP: Recenze a fotky Marsa Alam

Ďalší partneri a cestovné kancelárie >>>

 

 

 hotel KAHRAMANA BEACH RESORT - MARSA ALAM   

Kahramana Beach Resort

Kahramana Beach Resort *****

oblasť: Priamo v Marsa Alam

Podľa egyptského hodnotenia 5 hviezdičkový útulne zariadený hotel má príjemnú atmosféru. Nachádza sa 22 kilometrov od Marsa Alam v miernom svahu s dvoma nádhernými plážami. Jedna je pritom pre aktívnych športovcov a mladých, a tá ďalšia skôr pre oddych a relaxovanie. Keďže však je útes v blízkosti, odporúčajú obuv do vody. Veď čo môže byť horšie ako rozbité koleno štípajúce v mori?

Zariadenie hotela:
Hotel disponuje 179 izbami, recepciou a lobby barom. Hlavná reštaurácia sa stará o stravovanie a má krásny výhľad na more. Dopĺňajú ju v stravovaní tri ďalšie reštaurácie a lá carte, tequilla bar a nejaké nákupné možnosti suvenírov a darčekov. Bohatý záhradný areál má dva bazény. Slnečníky a ležadlá sú bezplatné. Pre deti je samostatný bazén a detské ihrisko.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové klasické izby s výhľadom na more sú v bungalovoch. Disponujú telefónom, satelitným TV, trezorom, minibarom, klimatizáciou a terasou, prípadne balkónom. Sociálne zariadenie majú so sprchou a sušičom na vlasy. Okrem tohto najviac ponúkaného ubytovania však majú aj iné. Záleží od ponuky konkrétnej sezóny a predajcu.

Zábava:
O zábavu sa stará animačný tím. Pre športové vyžitie je tu fitness, stolný tenis a tenisový kurt v ktorom sa platí požičanie vybavenia a osvetlenie v prípade hrania neskoro večer. Za poplatok je biliard, alebo PADI potápačský kurz. Z wellness služieb sú ponúkané sauna, masáže a parný kúpeľ.

Stravovanie:
All inclusive: najmenej tri jedlá sú podávané formou bufetových stolov voľného výberu. Nealkoholické nápoje, medzi ktoré sa nerátajú ale čerstvé lisované šťavy, a miestne alkoholické nápoje sú v hodinách. 10:00 - 23:00. Snack je v 11:00 až 12:00. Káva, čaj, koláč je v 16:00 až17:00.
 

 

 EGYPT a MARSA ALAM
Všetky práva vyhradené © 2010 MARSAALAM.eu - CESTOVANIE.biz  - kontakt: marsaalam*cestovanie.biz - osobné údaje
Zakazuje sa akákoľvek ďalšia reprodukcia a kopírovanie obsahu, linkovanie na súbory a iné poškodzovanie autorských práv. Akékoľvek iné využitie obsah okrem informovanosti pre vlastné použitie a akúkoľvek ďalšiu distribúciu, sa zakazuje. All right reserved, all uses of published materials are prohibited. Any next distributions and reproduction of any materials without knowledge and agrees of authors is prohibited. Práca a snaha na tejto stránke je venovaná Lukezke.