Marsa Alam

 VIDEO   

Potápanie: Korytnačky
Potápanie: Koraly
Potápanie: Žraloky
Potápanie: Delfíny
Potápanie: Lamantíny
Potápanie: Elphinstone
Hotely
Oblasť, okolie
 

 KORALOVÉ ÚTESY   

Celá línia egyptského pobrežia je popretkávaná koralovými útesmi nesmiernej prírodnej hodnoty, ktoré tvoria neobyčajné miesto objavovania krás podmorského sveta. Tu si spomenieme významné koralové útesy v okolí Marsa Alam. - viac
 
náboženské stavby Marsa Alam
 

 MIESTA V OKOLÍ   

Nezostávajme len pri Marsa Alam. Trochu sa pozrieme aj na mestečko El Quseir alebo Port Ghalib. Obe sa nachádzajú severnejšie od strediska Marsa Alam a obe sú niečím zaujímavé. Prípadne dlhšie smerom na západ nájdete aj známe nálezisko Luxor.

 

 

Potápanie v Marsa Alam
 
 RADY NÁVŠTEVNÍKOM

Niekoľko krátkych ale stručných, jasných a dôležitých informácií na jednom mieste predstavia Marsu Alam z hľadiska turistického. Informácie, ktoré ocenia neskúsení turisti predstavujú súhrn základných vlastností, pokynov a faktov. Mnohé z nich sú platné skôr pre celý Egypt a ne len oblasť okolia Marsa Alam. - viac  

 
 REKLAMÝ PRIESTOR
 
 PARTNER STRÁNOK

Cestovanie.biz server o cestovaní
TIP: Recenze a fotky Marsa Alam

Ďalší partneri a cestovné kancelárie >>>

 

 

 PORT GHALIB - MARSA ALAM   

Port Ghalib
Port Ghalib je neďaleko Marsa Alam, opäť nachádzajúce sa na brehu Červeného mora. Mestečko je vzdialené 67 kilometrov na sever. Celková vzdialenosť od Hurghady predstavuje asi 250 kilometrov. Ešte pred pár rokmi by sme tu nenašli nič, len rozostavané budovy a niekoľko menších osád. Nachádza sa tu golfové ihrisko, množstvo nákupných možností a miesta zábavy. Jachtársky klub, požičovňa člnov a potápačský servis sú samozrejmosťou. Celý Port Ghalib tvorí niekoľko častí, ktoré majú vždy určitú dominantu – ponuku služieb, ponuku tovaru atď. V okolí promenády nájdete niekoľko reštaurácií a podnikov v ktorých sa môžete cítiť naozaj dobre mimo pár kvalitných rezortov. Výhodou Port Ghalib a Marsa Alam je príjemné počasie po celý rok.

Port Ghalib
Port GhalibZväčšiť mapu
 

 

 EGYPT a MARSA ALAM
Všetky práva vyhradené © 2010 MARSAALAM.eu - CESTOVANIE.biz  - kontakt: marsaalam*cestovanie.biz - osobné údaje
Zakazuje sa akákoľvek ďalšia reprodukcia a kopírovanie obsahu, linkovanie na súbory a iné poškodzovanie autorských práv. Akékoľvek iné využitie obsah okrem informovanosti pre vlastné použitie a akúkoľvek ďalšiu distribúciu, sa zakazuje. All right reserved, all uses of published materials are prohibited. Any next distributions and reproduction of any materials without knowledge and agrees of authors is prohibited. Práca a snaha na tejto stránke je venovaná Lukezke.