Triton Sea beach Resort ****

Hotel Triton Sea beach Resort sa pôvodne volal Holiday Beach Resort, takže ho často možno nájsť ešte stále pod týmto označením. Pozostáva z menších budov postavených v charakteristickom orientálnom štýle. V okolí má areál bohatej záhrady a leží priamo pri dlhej pláži. Vstup do vody je opäť cez mólo a odporúča sa obuv do vody. Ležadlá a slnečníky sú na pláži pre hotelových hostí zdarma.

Triton Sea beach Resort **** , Marsa Alam, Egypt

Zariadenie hotela:

Hlavná vstupná hala má recepciu, wifi pripojenie je priamo na recepcii a na miestach v jej okolí, internetová miestnosť, pár barov, obchodná časť s niekoľkými obchodíkmi so suvenírmi, darčekami a textilom. Hotel má 2 bazény, jeden detský a k tomu 3 tobogány.

Ubytovanie:

Dvojlôžková izba umožňuje ubytovať dve dospelé osoby, prípadne prístelku. Alebo dvoch dospelých a dve deti. Izbám nechýba vlastná klimatizácia a sociálne zariadenie spolu s trezorom, satelitným TV a prázdnym minibarom

Zábava a šport:

O zábavu a večerné programy sa stará animačný tím. K dispozícií plážový volejbal, stolný tenis alebo telocvičňa. Za poplatok sú hracie automaty, služby wellness, tenisové kurty a potápanie.

Stravovanie:

All inclusive pozostáva z bufetovo podávanej ponuky jedál. Počas dňa nechýba občerstvenie, niekedy pizza a v trvaní all inclusive od 10:00 do 23:00 je možné čerpať neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.

Mohlo by sa páčiť aj: Viac od rovnakého autora