Marsa Alam

 VIDEO   

Potápanie: Korytnačky
Potápanie: Koraly
Potápanie: Žraloky
Potápanie: Delfíny
Potápanie: Lamantíny
Potápanie: Elphinstone
Hotely
Oblasť, okolie
 

 KORALOVÉ ÚTESY   

Celá línia egyptského pobrežia je popretkávaná koralovými útesmi nesmiernej prírodnej hodnoty, ktoré tvoria neobyčajné miesto objavovania krás podmorského sveta. Tu si spomenieme významné koralové útesy v okolí Marsa Alam. - viac
 
náboženské stavby Marsa Alam
 

 MIESTA V OKOLÍ   

Nezostávajme len pri Marsa Alam. Trochu sa pozrieme aj na mestečko El Quseir alebo Port Ghalib. Obe sa nachádzajú severnejšie od strediska Marsa Alam a obe sú niečím zaujímavé. Prípadne dlhšie smerom na západ nájdete aj známe nálezisko Luxor.

 

 

Potápanie v Marsa Alam
 
 RADY NÁVŠTEVNÍKOM

Niekoľko krátkych ale stručných, jasných a dôležitých informácií na jednom mieste predstavia Marsu Alam z hľadiska turistického. Informácie, ktoré ocenia neskúsení turisti predstavujú súhrn základných vlastností, pokynov a faktov. Mnohé z nich sú platné skôr pre celý Egypt a ne len oblasť okolia Marsa Alam. - viac  

 
 REKLAMÝ PRIESTOR
 
 PARTNER STRÁNOK

Cestovanie.biz server o cestovaní
TIP: Recenze a fotky Marsa Alam

Ďalší partneri a cestovné kancelárie >>>

 

 

 hotel TULIP RESORT - MARSA ALAM   

Tulip Resort ****

oblasť: Priamo v Marsa Alam

Hotel je ideálny pokiaľ hľadáte vodné športy a nie len potápanie. Je určený pre náročných športovcov a potápačov, ale aj pre mladých či rodiny s deťmi. Leží priamo na piesočnatej súkromnej pláži s útesmi, kde sa odporúča obuv do vody. K moru sa prechádza cez most. Marsa Alam sa nachádza 45 kilometrov a letisko asi 17 kilometrov od hotela.

Zariadenie hotela:
v hlavnej budove sa nachádza celkom 246 izieb pre hostí a ďalšie vo vedľajších budovách. V recepcii máte možnosť navštíviť internetový kútik a sieťový internet v hoteli je za poplatok. Nefajčiarska zóna, terasa a lobby bar patria k recepcii. Nachádza sa tu aj reštaurácia a lá carte a za poplatok šiša kút pri pláži. Dva sladkovodné bazény spolu s detským bazénom a ihriskom majú zdarma ležadlá a slnečníky, ako aj osušky

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby s výhľadom more majú často pohovku, mini chladničku, klimatizáciu, trezor a TV so satelitom. Sprchový kút a WC je samozrejmosť, ďalej má izba bazén alebo terasu.

Zábava:
Animácie a zábavné programy poriadané hotelom sa starajú o zábavu klientov. Pre športové radovánky je tu aerobic, volejbal, šípky ale aj telocvičňa, tenisové kurty s osvetlením za poplatok. Za poplatok je biliard a potápanie.

Stravovanie:
All inclusive: najmenej tri jedlá sú podávané formou bufetových stolov voľného výberu. Miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, vodka, gin, rum, whisky, brandy) a nealkoholické nápoje, káva, čaj počas hodín od 10:00 do 23:00. Občerstvenie od 11:00 do 12:00 a potom od 15:30 do 17:00.
 

 

 EGYPT a MARSA ALAM
Všetky práva vyhradené © 2010 MARSAALAM.eu - CESTOVANIE.biz  - kontakt: marsaalam*cestovanie.biz - osobné údaje
Zakazuje sa akákoľvek ďalšia reprodukcia a kopírovanie obsahu, linkovanie na súbory a iné poškodzovanie autorských práv. Akékoľvek iné využitie obsah okrem informovanosti pre vlastné použitie a akúkoľvek ďalšiu distribúciu, sa zakazuje. All right reserved, all uses of published materials are prohibited. Any next distributions and reproduction of any materials without knowledge and agrees of authors is prohibited. Práca a snaha na tejto stránke je venovaná Lukezke.