Tulip Resort ****

Hotel Tulip Resort **** je ideálny pokiaľ hľadáte vodné športy a nie len potápanie. Je určený pre náročných športovcov a potápačov, ale aj pre mladých či rodiny s deťmi. Leží priamo na piesočnatej súkromnej pláži s útesmi, kde sa odporúča obuv do vody. K moru sa prechádza cez most. Marsa Alam sa nachádza 45 kilometrov a letisko asi 17 kilometrov od hotela.
oblasť: Priamo v Marsa Alam

Tulip Beach Resort - Marsa Alam

Zariadenie hotela:

v hlavnej budove sa nachádza celkom 246 izieb pre hostí a ďalšie vo vedľajších budovách. V recepcii máte možnosť navštíviť internetový kútik a sieťový internet v hoteli je za poplatok. Nefajčiarska zóna, terasa a lobby bar patria k recepcii. Nachádza sa tu aj reštaurácia a lá carte a za poplatok šiša kút pri pláži. Dva sladkovodné bazény spolu s detským bazénom a ihriskom majú zdarma ležadlá a slnečníky, ako aj osušky

Ubytovanie:

Dvojlôžkové izby s výhľadom more majú často pohovku, mini chladničku, klimatizáciu, trezor a TV so satelitom. Sprchový kút a WC je samozrejmosť, ďalej má izba bazén alebo terasu.

Zábava:

Animácie a zábavné programy poriadané hotelom sa starajú o zábavu klientov. Pre športové radovánky je tu aerobic, volejbal, šípky ale aj telocvičňa, tenisové kurty s osvetlením za poplatok. Za poplatok je biliard a potápanie.

Stravovanie:

All inclusive: najmenej tri jedlá sú podávané formou bufetových stolov voľného výberu. Miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, vodka, gin, rum, whisky, brandy) a nealkoholické nápoje, káva, čaj počas hodín od 10:00 do 23:00. Občerstvenie od 11:00 do 12:00 a potom od 15:30 do 17:00.

Mohlo by sa páčiť aj: Viac od rovnakého autora