Akassia hotel *****

Akassia hotel je zaujímavý svojou vysokou úrovňou ponúkaných služieb. Dokonca má svoju stálu klientelu, ktorá sa tam rada vráti a nepotrebuje riskovať s iným hotelom, aj keď v podstate v žiadnom z nich nehrozia nejaké zásadné problémy. Priamo v areáli sa tiež nachádza aqua park, ktorý je zo spomenutých hotelov zatiaľ najväčší. Hotel je vhodný pre deti, pre mladých, aj pre tých, ktorý prichádzajú za oddychom, ale má tiež bezbariérový prístup po hotelovej budove a areáli.

Zariadenie hotela:

Hala s recepciou disponuje internetovým pripojením za poplatok, s reštauráciou ako aj ďalšími tematickými a lá carte reštauráciami. Nechýba výber z niekoľkých barov, sú tu bazény aj s detským bazénom a vírivka.

Ubytovanie:

Dvojlôžková izba umožňuje ubytovať dve dospelé osoby, prípadne prístelku. Alebo dvoch dospelých a dve deti. Izbám nechýba klimatizácia a sociálne zariadenie spolu s trezorom, satelitným TV a minibarom s každý deň dopĺňanou vodou. Za príplatok je možné zakúpiť väčšie rodinné izby.

Zábava a šport:

O zábavu sa v hoteli starajú animačné tímy, ako aj o večerné programy. Zo športových vymožeností nájdeme stolný tenis, šípky, bocciu alebo tenisové kurty. Z platených atrakcií treba spomenúť vodné športy, wellnes ako sauna a masáže s relaxačným centrom a tureckými kúpeľami, ďalej potápanie a biliard.

 Akassia hotel *****

Stravovanie:

All inclusive: Klasické stravovanie all inclusive zahŕňa výber jedál z bufetových stolov počas ich podávania. Počas dňa v trvaní od hodiny 10:00 do 24:00 je možné využívať možnosť nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Počas dňa je k dispozícií ľahké občerstvenie, zmrzlina, káva a podobne.

 Akassia hotel *****

Také by se mohlo líbit: Více od autora