Brayka Bay Hotel *****

Hotel ideálny pre potápačov, priamo ponúka možnosti pre potápanie, pretože v blízkosti hotela sú útesy. Nechýba však ani pekná piesková dlhá pláž priamo pri hoteli. Centrum Marsa Alam je od hotela vzdialené 17 km a od letiska je hotel vzdialený 45 km.
oblasť: Priamo v Marsa Alam

Zariadenie hotela:

460 izieb sa nachádza v hlavnej budove a niekoľko aj v budovách v blízkosti. Na recepcii hotela je možné využiť trezor, internetový kútik alebo reštauráciu. Nachádzajú sa tu aj iné reštaurácie, obchody a bary. Konferenčná miestnosť disponuje miestami pre 200 ľudí. Bazén so sladkou vodou a barom. Ležadlá slnečníky a osušky sú zdarma. Pre deti je tu samostatný bazén a detské ihrisko. Detská postieľka je zdarma pre deti do 2 rokov. Je potrebné ju vyžiadať pri objednaní zájazdu.

Brayka Bay Brayka Bay

Ubytovanie:

Dvojlôžkové izby majú bočný výhľad na more, klimatizáciu, minibar. Ďalej televíziu, telefón a balkón alebo terasu, ďalej sprchový kút alebo vaňu. Okrem týchto izieb je aj niekoľko väčších, bližšie k moru, alebo suitov. O možnostiach ubytovania jednoznačne je nutné sa informovať priamo na recepcii alebo pri objednávke v cestovnej kancelárii.

Brayka Bay

Zábava:

Hotel má vlastné animácie a večerné programy na pobavenie hostí. Nechýba ani diskotéka a športové aktivity ako aerobik, volejbal, biliard, bocce, fitness miestnosť alebo aj kurty v ktorých sa platí len osvetlenie. Nachádzasa tu potápačské centrum, ktoré sa platí, rovnako tak jazda na koni. Služby Wellness pozostávajú zo salónu, parného kúpeľa, masáží, sauny a vírivky.

Brayka Bay

Stravovanie:

All inclusive: najmenej tri jedlá sú podávané formou bufetových stolov. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícií v hodinách. 10:00 do 24:00. Snack od 10:30 do 12:30. Káva, alebo čaj je od 16:00 do18:00.

Také by se mohlo líbit: Více od autora