Carnelia Beach Resort ***+

Hotel sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži s koralovým útesom. Práve preto je odporúčaná obuv do vody. K moru sa prechádza cez areál hotela dlhý asi 150 metrov. Do centra El Quseir je to od hotela približne 26 km, do Marsa Alam asi 40 km.
oblasť: El Quseir

Zariadenie hotela:

Celkovo hotel ponúka 150 izieb. Vstupná hala s recepciou má lobby bar, reštauráciu, taliansku reštauráciu a lá carte a kaviareň spolu s predajňami. Vonkajší bazén je vyhrievaný so sladkou vodou a jacuzzi. Bar pri bazéne ale aj na pláži. Ležadlá a osušky sú zdarma aj na pláži. Detská postieľka možná zdarma pre deti do 2 rokov, ale je potrebné tento fakt spomenúť do objednávky pre rezerváciu postieľky.

Carnelia Carnelia

Ubytovanie:

Dvojposteľové izby majú telefón, satelitnú TV, mini bar (na požiadanie a za poplatok), klimatizácia, balkón alebo terasa s bočným výhľadom na more. Možnosť jednej prístelky, prípadne dvoch prístelok pre deti. Sociálne zariadenie má WC, sprchu a sušič na vlasu.

Carnelia

Zábava a šport:

Animačné programy počas dňa a večerov spríjemňujú chvíle klientom. Diskotéka. Zo športových vymožeností nájdete stolný tenis, tenis s osvetlením za poplatok, plážový volejbal. Z wellness služieb je k dispozícií parný kúpeľ a masáže. Šport na za poplatok sú štvorkolky, potápanie a zábavkou môže byť aj jazda na koňoch alebo ťavách, ktorú môžete pri hoteli nájsť.

Carnelia

Stravovanie:

All inclusive od 10:00 do 24:00: najmenej tri jedlá vo forme bufetového výberu k dispozícií. Miestne alkoholické nápoje mimo vína a nealkoholické nápoje sú k dispozícií v hodinách od 7:00 do 24:00. Čaj a koláče sú od 17:00 do 18:00. Priplatiť je možné službu All inclusive PLUS, ktorá v sebe zahŕňa možnosť konzumovať tiež pivo a víno miestnej výroby.

Také by se mohlo líbit: Více od autora