Dreams Beach Hotel ****

Hotel Dreams beach Hotel sa nachádza v blízkosti oblasti El Quseir severne od centra Marsa Alam. Leží priamo na dlhej piesočnato štrkovej pláži s koralovým útesom. Preto sa tiež odporúča si do hotela brať obuv do vody. Do vody sa vchádza cez mólo, ktoré je dlhé asi 150 metrov. El Quseir je Poloha: priamo na dlhej piesku a štrku pláž s útes koralov (kúpacie topánky odporúča sa). Vstup do mora z nástupišťa preč asi 150 m. El Quseir je vzdialený 30 km.
oblasť: El Quseir

Dreams Beach Resort, Marsa Alam

Zariadenie hotela:

Hotel disponuje 230 izbami. Hlavná hotelová hala má recepciu, lobby bar, hlavnú nefajčiarsku reštauráciu a 2 a lá carte reštaurácie. Jedna rybia, druhá talianska, obe za poplatok. Nechýba v hale bar, internetový kút a nákupné možnosti. 6 bazénov v areáli hotela so sladkou vodou, jeden z nich v zime vyhrievajú. Nechýba tobogan, slnečná terasa a bar pri pláži aj bazéne. Ležadlá s osuškami a slnečníkmi sú zadarmo. Pre deti je vlastný bazén s detskou šmykľavkou.

Dreams Beach Resort, Marsa Alam

Ubytovanie:

Klasické ubytovanie v dvojlôžkovej izbe má telefón, satelitnú TV, klimatizáciu, balkón alebo terasu s bočným výhľadom na more. Sociálne zariadenie má sprchovací kút a sušič na vlasy. Ďalej hotel disponuje izbami s výhľadom na more s podobným vybavením.

Dreams Beach Resort, Marsa Alam

Zábava a šport:

Ping pong a tenisové kurty (platí sa za osvetlenie), pokračujú v ponuke športového vyžitia volejbalom, biliardom, bocciou, aerobikom, basketbalom a futbalom. Za poplatok je samozrejme potápanie, a wellness služby – vírivka, sauna, parný kúpeľ a masáže.

Dreams Beach Resort, Marsa Alam

Stravovanie:

All inclusive stravovanie vo forme bufetových stolov a ponuky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas celých 24 hodín. Miestne vína v čase od 10:00 do 22:00. Snack počas 16:00 až 17:30 a 23:00 až 0:30. Vopred je možné si rezervovať jednu návštevu v a lá carte talianskej reštaurácii.

Také by se mohlo líbit: Více od autora