Fantasia Resort ****

Hotel býva často pomenovaný aj ako Fantazia rezort. Ide o nový hotel s hlavnou budovou a ďalších budov v jej blízkosti. Hotel má vlastnú viac ako pol kilometrovú dlhú pláž. Prístup do mora je pritom cez mólo, alebo cez koraly. Preto je odporúčaná obuv do vody. Od letiska je vzdialený asi 85 kilometrov. Fantasia Resort

Zariadenie hotela:

Vstupná hala s recepciou disponuje internetovou miestnosťou, lobby barom ale Wifi internet je po celom hoteli za poplatok. V hoteli je lekár a pri recepcii je aj reštaurácia a aj talianska a lá carte reštaurácia.

Fantasia Resort

Ubytovanie:

Dvojlôžková izba umožňuje ubytovať dve dospelé osoby, prípadne prístelku. Alebo dvoch dospelých a dve deti. Izbám nechýba klimatizácia a sociálne zariadenie spolu s trezorom, satelitným TV a minibarom s každý deň dopĺňanou vodou.

Fantasia Resort

Zábava:

O zábavu sa starajú animačné tímy, plážový volejbal a za poplatok je stolný tenis, biliard, fitness miestnosť. Z wellness služieb sú k dispozícií sauna, masáže a zo športových vymožeností je za poplatok potápačské centrum a vodné športy.

Stravovanie:

All inclusive pozostáva z hlavných jedál podávaných formou bufetu. Celkovo je All inclusive v čase od 10:00 do 23:00 a týka sa neobmedzeného čerpania nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov miestnej výroby.

Také by se mohlo líbit: Více od autora