Hotel Lahami Bay Beach Resort ****+

Hotel Lahami umožňuje veľmi dobre podmienky pre aktívny kitesurfing. Taktiež je obľúbený pre potápačov, v blízkosti sa nachádza potápačský klub. Hotel sa nachádza priamo na dlhej pláži s jemným pieskom s pozvoľným vstupom. Pláž je síce piesočnatá, ale v blízkosti je útes. Rátajte s polohou hotela, ďalej od väčších centier. Marsa Alam sa nachádza približne 120 kilometrov, letisko 180 kilometrov. Hotel sa nachádza ďalej od iných známych hotelov. Je južnejšie v oblasti známej pre svoju veternosť a kitesurfing.
oblasť: Berenice

 Hotel Lahami Bay Beach Resort ****+ , Marsa Alam

Zariadenie hotela:

Hotel disponuje 220 izbami v hlavnej budove a niekoľkými ďalšími v budovách priľahlých. Recepčná hala disponuje viacerými miestami na sedenie a odpočinok spolu s malou knižnicou s literatúrou v nemčine a angličtine. V blízkosti haly je reštaurácia a internetový kútik za poplatok. 2 reštaurácie a lá carte rybia a talianska sú za poplatok. Nechýbajú bary, kaviarne alebo obchod so suvenírmi. Veľká záhrada má bazénový komplex a slnečníky s osuškami sú bez poplatku. Pre deti je tu určený samostatný bazén a ihrisko.

Ubytovanie:

Dvojlôžkové izby ak majú pohľad na more, býva bočný. Izby disponujú minibarom za poplatok, klimatizáciou, trezorom, satelitnou TV, telefónom a balkónom, prípadne terasou. Sociálne zariadenie spolu so sprchou prípadne vaňou má aj fén. Lacnejšie izby sú bez výhľadu na more.

Zábava:

V hoteli sa o zábavu rovnako ako v mnohých iných hoteloch stará animačný a zábavný tím ľudí. Raz za týždeň sú tu aj večerné programy ako brušný tanec, alebo hudobná šou. Zo športového vyžitia je tu volejbal a telocvičňa. Platí sa biliard, surfovanie a tenisové kurty, alebo stolný tenis. Možnosť šnorchlovania, alebo hĺbkové potápanie je v areáli hotela. Z wellness služieb hotel poskytuje masáže.

Stravovanie:

All inclusive: najmenej tri jedlá sú podávané formou bufetových stolov voľného výberu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícií v hodinách od 11:00 do 24:00. Snack je počas 11:00 do 12:00. Káva alebo čaj je od 16:00-18:00.

Také by se mohlo líbit: Více od autora