Jak zabavit děti během letu?

Doba letu z Prahy na letovisko Marsa Alsa trvá přibližně něco málo přes 4 hodiny. Pokud s vámi letí i vaše děti, pak je potřeba je během tohoto času nějakým způsobem zabavit. V opačném případě si uděláte ostudu ještě před samotnou dovolenou. Pokud se tomuto kroku chcete vyhnout, udělejte si určitý program, jak je po dobu 4 hodin zabavit. Jedině tak zůstanou v klidu a nebudou po vás neustále něco chtít. Musíte počítat s tím, že děti se při sezení nudí, zvlášť ve chvíli, kdy nemohou dané místo opustit.

Tablety stále vládnou světu!

Bohužel, prvotním tipem je tablet. Musíte však myslet na to, že se nacházíte v letadle. Je tedy dobré na tabletu nastavit režim letadlo. V opačném případě vás personál napomene, protože přístroje tohoto typu mohou zmást důležité přístroje. Dále se musíte smířit s tím, že děti u jedné činnosti nevydrží příliš dlouho, a to se týká i tabletu. Co to pro vás znamená? Mějte po ruce i jiné programy, popřípadě aktivity. Čím více aktivit budete mít v záloze, tím lépe, protože máte prakticky stoprocentní jistotu v tom, že se skutečně zabavíte po celou dobu letu, tedy na 4 hodiny.

Zabavte děti během letu

V žádném případě nevymýšlejte aktivity, které vaše děti nemají příliš v oblibě. Tím si zbytečně uškodíte. Mimo jiné se jim vaše děti nebudou věnovat. Sáhněte například po oblíbených hračkách. K těmto hračkám mohou patřit plyšáci, výkresy s pastelkami nebo jiné oblíbené věci, které vaše děti doslova miluji. Pomocí hraček zvedáte jistotu. Ačkoliv je 4 hodinová doba dlouhá, dá se zvládnout, včetně dětí. Můžete je zkusit uložit, aby si na chvíli odpočinuli. Pokud se vám to nepovede, zahrajte si s nimi nějaké hry. Mezi ně mohou patřit kámen, nůžky a papír nebo slovní fotbal.

Záležet bude na věku

Pochopitelně bude záležet na věku dítěte. Každé dítě je potřeba zabavit jinou formou hry nebo aktivity. Najdete-li alespoň seznam 5 věcí, jak je zabavit, máte vyhráno. Jak jsme již naznačovali v předchozím odstavci, 4 hodinový let se dá zvládnout.

Také by se mohlo líbit: Více od autora