Kahramana Beach Resort *****

Podľa egyptského hodnotenia 5 hviezdičkový útulne zariadený hotel má príjemnú atmosféru. Nachádza sa 22 kilometrov od Marsa Alam v miernom svahu s dvoma nádhernými plážami. Jedna je pritom pre aktívnych športovcov a mladých, a tá ďalšia skôr pre oddych a relaxovanie. Keďže však je útes v blízkosti, odporúčajú obuv do vody. Veď čo môže byť horšie ako rozbité koleno štípajúce v mori?
oblasť: Priamo v Marsa Alam

Kahramana hotel

Zariadenie hotela:

Hotel disponuje 179 izbami, recepciou a lobby barom. Hlavná reštaurácia sa stará o stravovanie a má krásny výhľad na more. Dopĺňajú ju v stravovaní tri ďalšie reštaurácie a lá carte, tequilla bar a nejaké nákupné možnosti suvenírov a darčekov. Bohatý záhradný areál má dva bazény. Slnečníky a ležadlá sú bezplatné. Pre deti je samostatný bazén a detské ihrisko.

Ubytovanie:

Dvojlôžkové klasické izby s výhľadom na more sú v bungalovoch. Disponujú telefónom, satelitným TV, trezorom, minibarom, klimatizáciou a terasou, prípadne balkónom. Sociálne zariadenie majú so sprchou a sušičom na vlasy. Okrem tohto najviac ponúkaného ubytovania však majú aj iné. Záleží od ponuky konkrétnej sezóny a predajcu.

Zábava:

O zábavu sa stará animačný tím. Pre športové vyžitie je tu fitness, stolný tenis a tenisový kurt v ktorom sa platí požičanie vybavenia a osvetlenie v prípade hrania neskoro večer. Za poplatok je biliard, alebo PADI potápačský kurz. Z wellness služieb sú ponúkané sauna, masáže a parný kúpeľ.

Stravovanie:

All inclusive: najmenej tri jedlá sú podávané formou bufetových stolov voľného výberu. Nealkoholické nápoje, medzi ktoré sa nerátajú ale čerstvé lisované šťavy, a miestne alkoholické nápoje sú v hodinách. 10:00 – 23:00. Snack je v 11:00 až 12:00. Káva, čaj, koláč je v 16:00 až17:00.

Také by se mohlo líbit: Více od autora