Resta Grand Resort ****

Resta Grand Resort ****Moderný a luxusný hotel s rozľahlým areálom priamo na piesočnatej pláži. Pre prístup do mora je potrebné prejsť cez koraly prípadne cez mólo. To je dôvod na odporúčanie obuvi do vody. V blízkosti hotela sú bohaté možnosti pre potápačov a šnorchlovanie.

Resta Grand hotel Marsa Alam

Resta Grand hotel Marsa Alam Zariadenie hotela:

Vstupná hala s recepciou má hlavnú reštauráciu, 3 tématické a lá carte reštaurácie ako sú rybia, ázijská a orientálna. Nechýba bar, kaviareň niekoľko nákupných možnosti suvenírov a darčekov a taktiež internetové pripojenie za poplatok.

Resta Grand hotel Marsa Alam

Ubytovanie:

Dvojlôžková izba umožňuje 1 prístelku pre dospelého alebo dieťa. Minibar je denne doplňovaný vodou, na izbách býva tiež rýchlovarná kanvica s doplňovaným čajom a cukrom. Sociálne zariadenie so sprchou, trezor zdarma priamo na izbe. Je možné priplatiť si za výhľad, alebo väčšiu rodinnú izbu.

Resta Grand hotel Marsa Alam

Šport a zábava:

O zábavu sa stará animačný tím a večerné programy, prípadne kolektívne športy, šípky a tenisové kurty, ktorých osvetlenie je za poplatok. Za poplatok je biliard a z wellness služieb je to sauna, masáže. Potápačské centrum je v blízkosti hotela.

Resta Grand hotel Marsa Alam

Stravovanie:

All inclusive ponúka výber z minimálne troch jedál formou bufetových stolov. Počas dňa sú k dispozícií ľahké občerstvenie a nápoje. Prebieha od 10:00 do 24:00 a týka sa neobmedzeného množstva nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby mimo vína.

Také by se mohlo líbit: Více od autora