Resta Reef Resort ****

Celkovo päť širších budov tvorí hotelový areál hotela Resta Reef Resort ****, spolu s rozľahlou záhradou a piesočnatou plážou. Hotel je priamo pri nej, no do mora vedie mólo, alebo plavba cez blízke koraly. Aj preto sa odporúča obuv do vody.

Resta Reef hotel Marsa Alam

Zariadenie hotela:

Hotelová hala s recepciou, hlavnou reštauráciou a dvoma a lá carte tematickými reštauráciami. Internetová kaviareň a wifi v hoteli za poplatok. Bankomat sa nachádza vo vedľajšom hoteli do ktorého klienti tohto hotela môžu vchádzať.

Resta Reef hotel Marsa Alam

Ubytovanie:

Dvojlôžková izba s možnosťou jednej alebo dvoch prístelok pre deti disponuje vlastnou klimatizáciou, sociálnym zariadením s vaňou, trezorom a satelitnou TV. Za príplatok je možné získať výhľad na bazén, na more, alebo väčšiu izbu.

Resta Reef hotel Marsa Alam

Šport a zábava:

O zábavu sa v hoteli stará animačný tím aj s večernými programami. Nechýba stolný tenis, fitness a šípky. Za poplatok je biliard, potápačské centrum a 2 tenisové kurty s osvetlením. Z wellnes služieb sú v ponuke masáže sauna a salón krásy.

Stravovanie:

All inclusive zahŕňa stravovanie formou bufetových stolov. Trvá od 10:00 do 24:00 a klient má možnosť čerpať neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby mimo vína a piva, ktoré sú len pri obede. Počas dňa majú klienti možnosť čerpať aj ľahké občerstvenie vo vybraných častiach areálu hotela.

Také by se mohlo líbit: Více od autora