Sentido Oriental Dream Resort *****

Hotel Sentido Oriental Dream Resort ***** je postavený v roku 2008 v núbijskom štýle. Je ideálny pre tých, ktorí chú aktívne žiť, venovať sa potápaniu ale aj oddychu. Hneď pri hoteli sa totiž nachádza na vlastnej koži otestované koralové more, ku ktorému si trochu musíte doplávať a potom sa kochať naozaj bohatým pestrým životom pod hladinou. Koralové rybky a množstvo iných živočíchov v blízkosti hotela. Priamo pri hoteli je piesočná pláž, ale nie je to ďaleko k morským rybkám a koralom. El Quseir je vzdialený asi 35 km.
oblasť: Oriental coast Sentido Oriental Dreams, Marsa Alam, egypt

Zariadenie hotela:

komfortný rezort má celkovo 350 izieb v dvoch poschodiach budovy. Za poplatok je sieťový internet v celom hoteli. Všetky izby sú nefajčiarske. Nachádza sa tu reštaurácia A lá Carte rybia a šiša kútik. Tiež sa tu nachádza konferečná miestnosť pre celkovo 150 až 160 ľudí. V rozľahlom areáli peknej záhrady sú 4 bazény so skladkou vodou a 3 bary. Ležadlá, slnečníky a osušky sú bez poplatku.

Sentido Oriental Dreams, Marsa Alam, egypt

Ubytovanie:

Izby sú moderné zariadené, telefón, satelitná TV, minibar je dopĺňaný raz za týždeň, trezor a klimatizácia. Internet stojí asi 75 libier za hodinu. Izby môžu mať balkón alebo terasu, prípadne vaňu alebo sprchu.

Sentido Oriental Dreams, Marsa Alam, egypt

Zábava:

Pre deti sú tu určené 4 bazény, miniklub a detské ihrisko. Sú tu tiež detské stoličky a pre nich aj reštaurácia. Detské postieľky pre deti do 2 rokov sú zdarma, ale treba na to hotel vopred upozorniť pri objednávke. Hotel má vlastné animácie a diskotéku. Pre šport je tu aerobic, plážový volejbal, biliard, bocce, šípky, fitness pre ľudí od 16 rokov, minigolfové ihrisko a tenisový kurt pri ktorom je osvetlenie za poplatok. Z vodných športov je za poplatok surfovanie a potápanie. Hotel disponuje aj Wellness: parné kúpele, sauna, vírivka. Zaplatič si môžete kaderníka, masáže, alebo kozmetiku.

Sentido Oriental Dreams, Marsa Alam, egypt

Strava:

All inclusive predstavuje tri jedlá vo forme bufetových stolov, miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 06:00. Miestne nealkoholické a prírodné nápoje sú k dispozícií nonstop. Káva čaj a koláče sú k dispozícií od 15:00 – 17:00. Občerstvenie a zmrzlina býva od 12:00 – 17:00. Minibar má vodu dopĺňanú denne, avšak nápoje ako pepsi, coca cola, mirinda a podobne len raz za týždeň.

Také by se mohlo líbit: Více od autora