Utopia Beach Club Resort *****

Jeden z mála hotelov, ktoré majú v Marsa Alam kategóriu 3 hviezd. To nič nemení na jeho obľúbenosti v ponukách európskych cestovných kancelárii. Hotel Utopia sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži s pomalým vstupom do vody. Vo vode sú však koraly, pre ktoré sa odporúča obuv do vody. Hotel je vhodný pre menej náročného návštevníka. Nie je ničím hrozným, ale nejde o celkom luxusný hotel. No i tak nemusíte rozdiely postretnúť, hotel sa o svojich klientoch stará, aj keď si nezískal dobrú povesť pre pomalú obsluhu v recenziách z minulého roka. Pri hoteli si môžete užiť šnorchlovanie a objavovanie morského sveta rovnako ako pri mnohých iných.

Utopia Beach Club Resort *****, Marsa Alam, Egypt

Zariadenie hotela:

Hlavná vstupná hala má recepciu, internetovú miestnosť, pár barov, obchodnú časť s niekoľkými obchodíkmi so suvenírmi, darčekmi a textilom. Ďalej sa v areáli hotela nachádzajú celkom tri veľké bazény a 2 detské a tiež 3 šmykľavky.

Utopia Beach Club Resort *****, Marsa Alam, Egypt

Ubytovanie:

Dvojlôžková izba umožňuje ubytovať dve dospelé osoby, prípadne prístelku. Alebo dvoch dospelých a dve deti. Izbám nechýba klimatizácia a sociálne zariadenie spolu s trezorom, satelitným TV a minibarom s každý deň dopĺňanou vodou. Za príplatok je možné zakúpiť väčšie rodinné izby alebo superior.

Utopia Beach Club Resort *****, Marsa Alam, Egypt

Zábava a šport:

O zábavu a večerné programy sa stará animačný tím. K dispozícií plážový volejbal, stolný tenis alebo telocvičňa. Za poplatok sú služby wellness, tenisové kurty a potápanie.

Utopia Beach Club Resort *****, Marsa Alam, Egypt

Stravovanie:

All inclusive pozostáva z bufetovo podávanej ponuky jedál. Počas dňa nechýba občerstvenie, niekedy pizza a v trvaní all inclusive od 10:00 do 24:00 je možné čerpať neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.

Také by se mohlo líbit: Více od autora