Živočichové a barevné korály na Marsa Alam

Co si budeme povídat, je to místo, které je jasným důkazem toho, že se z ničeho, dá vybudovat jedno z nejvyhledávanějších letovisek Egypta. Řeč je o Marsa Alam, kde ročně zavítá nespočetné množství turistů. Toto místo zároveň v sobě skrývá zajímavá místa a neuvěřitelně překrásný podmořský svět, ve kterém budete objevovat živočichy, jež běžně ve volném světě nenaleznete. Pokud už tedy máte zoologických zahrad dost, pak je tato dovolená stvořená přímo pro vás.

Barevné korály

Máte odvahu na potápění? Slyšeli jste o tom, že se jedná o podmořský ráj a rádi byste jej objevovali vlastníma očima? Pak není nic jednoduššího, než se pustit do podmořského světa. Pokud nemáte s potápěním a šnorchlováním žádné zkušenosti, nemusíte zoufat. Vše vás dokážou během krátké chvíle naučit na místě. Zkušená a velmi rychlá potápěčská škola vám zadá různé úkoly, které musíte splnit a tím se naučíte základy. Nemusíte mít strach, po celou dobu je u vás zkušený odborník, který vás má na starosti.

Živočichové a barevné korály na Marsa Alam

Ten vám vysvětlí, čeho se musíte pod vodou držet a čemu se vyvarovat, aby vše probíhalo tak, jak si představujete. Jakmile se pod vodou uvolníte, začnete objevovat podmořský život plný barevných korálů. Sami následně uvidíte, že jde o skutečný ráj, který na suchém prostředí ani v nejmenším nenaleznete. Kromě barevných korálů na vás pod vodou čekají živočichové, o kterých si bližší informace povíme v následujícím odstavci. Jste již uvolnění a plný vzrušení z toho, jaké korály a útesy se na letovisku Marsa Alam nacházejí?

Živočichové na Marsa Alam

Další zajíamvý pohled můžete očekávat ve chvíli, kdy spatříte mořského živočicha. Na Marsa Alam můžete běžně spatřit například volně žijící delfíny, želvy, mořské krávy nebo žraloky. Co se týče delfínů, pak jde o pohled, který ze své hlavy již nikdy nedostanete. To se samozřejmě týká i jiných větších mořských živočichů, kteří vám tady bezpochyby neuniknou.

Také by se mohlo líbit: Více od autora